Szukam kreatywnego krawca do zrobienia firanek w domu

Tu piszemy na dowolny temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szukam kreatywnego krawca do zrobienia firanek w domu

Postautor: annasowa90 » 02 cze 2016, 13:22

Cześć. Jestem na etapie urządzania swojego domu. Sporo prac jest już zrobionych i zostały już tylko dodatki, które mają nadać wyrazistości pokojom. Wiele uroku dają gustownie uszyte zasłony na okna. Tak, więc poszukuje koncepcji na nie oraz krawca, który jest w stanie je uszyć. Czy macie jakieś pomysły?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Poszukuje niedrogiego krawca do wykonania firanek do mieszkania

Postautor: adriansola » 02 cze 2016, 13:30

Dzień dobry. Ja osobiście preferuje takie połączenia jeśli chodzi o firanki do domu:- dobrze współgrają ze sobą różnego rodzaju odcienie szarości z bielą. Jeśli dodamy do tego gustowne dodatki i plisowane upięcie to efekt zawsze jest imponujący. Możesz też pomyśleć o brązie - jest często wybierany w tym toku. Jeśli szukasz dobrego krawca to jestem w stanie dać ci namiary na ten serwis internetowy: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/11/09/mata-do-akupunktury-z-poduszka-gdzie-najkorzystniej-jest-ja-nabyc-by-spelniala-nasze-wymagania/ - jest tam sporo krawców z twojego miasta. Więc na pewno znajdziesz odpowiedniego krawca w twoim mieście. W praktycznie każdym z salonów krawieckich jest także wystawa materiałów, która pomoże w wyborze. Posiadają również katalogi z przykładowymi wzorami firanek - także to ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości