Strona 1 z 1

Niedrogi stomatolog w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Witajcie, szukam sprawdzonego stomatologa w mieście Radom. W Internecie jest sporo gabinetów stomatologicznych. Ale jak już poczytamy opinię na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia 2 implanty. Koszt duży i chciałabym, żeby było to wykonane profesjonalnie i w miarę tanio.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w Radomiu

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sam miałem identyczny kłopot z implantami. Co ja się naszukałem w internecie stomatologów i komentarzy o nich. Ostatecznie wybrałem na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Mam go już cztery lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pożywienie mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest dobrze dopasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po sprawie. Cenowo jest porównywalna do innych stomatologów z Radomia. Więc możesz śmiało do niej iść.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie mogę nic powiedzieć na temat tego gabinetu dentystycznego. Ja robiłem zęby w centrum. Jest to Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Mają też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: