Problem z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

Tu piszemy na dowolny temat.
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Problem z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

Postautor: podrygalapawel » 16 maja 2016, 12:15

Witam wszystkich forumowiczów. Mam kłopot z moim piecem na eko groszek. Od jakiegoś czasu niespodziewanie gaśnie po jakimś czasie. Jest to dopiero jego 3 sezon w naszym domu i wcześniej nie było problemów. Teraz jak zmienia się na tryb letni to po jakimś czasie gaśnie i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan letni to nie ma tego problemu. Testowałem dużej liczby ustawień i nic. Sprawdzałem też na tej stronie: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu usterkami?

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

Postautor: mariusznowak » 16 maja 2016, 12:58

Po pierwsze to właśnie od kominiarza powinieneś zacząć. Jak masz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż paliwo źle się pali. Brak odpowiedniego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Problem z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

Postautor: podrygalapawel » 16 maja 2016, 13:23

Dzięki za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie brałem od zainstalowania pieca w domu. Poszukam kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości