Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Tu piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Wyszukiwałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz znalazłam interesującą propozycję. Otóż podobno artykuł taki jak olej laurowy posiada takie właściwości, jakie pomagają zwalczać wypryski oraz trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Mimo to nie mam bladego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezowocnie pieniędzy. Proszę, wobec tego o wypowiedzenie się osób, jakie miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:14

Witam. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na skórę. Sama miałam kłopoty z cerą oraz wielokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezwykle krępujące i wkurzające. Od kiedy zdecydowałam się na zastosowanie oleju problemy zniknęły. Rzeczywiście można wykorzystywać ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać albowiem jest w pełni bezpieczny. Na domiar tego używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na dobre łupieżu. Kategorycznie z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości