Szukam dobrego kominiarza

Tu piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam dobrego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Cześć, poszukuje dobrego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do paru, ale ceny mają astronomiczne. Od 120 do 310 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem do kogo dzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. Trzysta zł za przeczyszczenie przewodu kominowego to absurd. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? W moim domu jak udrażnia 2 przewody kominowe i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to 150 zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=58 - na 100% znajdziesz uczciwego fachowca. Ja często właśnie w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych prac przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości