Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do biura?

Tu piszemy na dowolny temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Witam, przedsiębiorstwo się rozrasta i w niedalekiej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż tego typu pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i należy je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy warto kupować takie meble: Obrazek - prezentują się świetnie na fotkach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak polepszają efektywność zatrudnionych osób i wpływają na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Witaj, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój lokalu firmowego jest bardzo ważny, ale musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeżeli kooperujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że jesteście drogą firmą i będą poszukiwać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich zachowanie ma podstawy, gdyż wydatki na takie zabudowy meblowe przeniesiecie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której współpracujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie liczy się komfortowy wygląd biura, żeby was oceniali jako godnego współpracy partnera to oczywiście trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już pisałem. Wszystko jest uzależnione od grupy docelowej.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości