Potrzebuje dobrej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Tu piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje dobrej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Cześć. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Nieco mnie nastraszył jeżeli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niewłaściwie wykonany dach to wg jego wypowiedzi ogromny kłopot a, następnie problemy z grzybem. Nie znam się na tym - dlatego pragnę poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje fachowej brygady dekarzy do położenia dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Witaj. To cię kolega mocno nastraszył. Jeżeli chodzi o kładzenie blacho dachówki to kwestia jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak problemów, mizerni dekarze to same nerwy. Szukanie sugeruję zacząć od tego typu serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=229 - tam są wizytówki brygad dekarskich, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają najwięcej dobrych opinii i zaczynasz z nimi rozmowy. Następnie zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce budowy. Wykonują kosztorys, a ty przeglądasz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to trzeba rozważyć taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na zadane pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości