Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Tu piszemy na dowolny temat.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Cześć. Mam pytanie dotyczące promocji witryny internetowej w wyszukiwarce. Prowadzę niewielki biznes , który oferuje obróbkę CNC. I chciałbym zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do posiadanej strony, aby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Interesuje mnie pozycjonowanie strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Cześć. Po pierwsze posiadasz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z promocją jej w wyszukiwarce nie powinno być większych problemów. Tak, więc możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie wykonywała dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jeżeli chodzi o wybór fraz to są 2 szkoły. Jedni twierdzą, iż lepiej wybierać frazy globalne. Faktem jest, iż generują większy ruch na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka Polski. Dlatego jak najbardziej skłaniałbym się ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim także przemawia cena za usługę. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości