Tkaniny dzieciece sklep

Tu piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dziecięce to dobry pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, że każdy interes właściwie przemyślany może przynieść dochód jego właścicielom. Po pierwsze trzeba podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny towar. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam budowanie biznesu jedynie o handel w Internecie. Wiele ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze trzeba uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach przedsiębiorca może opłacać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po upływie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa składka ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Kolejny wydatek przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w wyszukiwarce internetowej. Celowo już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym zestawieniu wydatków naszej firmy. Nawiązując do reklamy strony w Internecie. Trzeba wybrać hasła do pozycjonowania. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep internetowy opłata za miesiąc to rząd od 120 do 250 zł. Takich słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2000 zł miesięcznie. Do tego dochodzą pozostałe koszty związane z reklamą. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep internetowy nie będzie z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub inne platformy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie pojedynczego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wybranych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie może sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Na temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości